Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fojtviki

    senior tag

    válasz Steady74 #65898 üzenetére

    Koszonom es neked is hermanyi. Elvileg van valami Nevis amire nincs szukseg. Iden mar annyi damilt vettunk :DDD Most eppen el lettek adva az Okuma LS-6k orsok, pedig, hogy vagyott ra parocskam. Igazsag szerint tenyleg nagyon nehezek voltak a botok igy, de a legnagyobb baj az volt, hogy amikor tekerte ki a cuccot a vizbol, akkor az egesz bot ugy jart intha direkt hadonaszott volna vele. Dome Big River 0.30-as damil volt rajta es hat ugymond nagyon merev volt, szoval az sem tetszett. Az en botomon Awa-Shima damil van, az jo lagy :) Holnap erkezik a Dome big river 5500 paros, azokra most fine max zsinorok lettek rendelve.

    hermanyi: Igazabol nagy tavolsagokra soha nem horgaszunk. 90%-ban Tiszan van horgaszva, tavaly ahogy neztem, max 30-40m volt a tavolsag. Addig jarunk mashova, amig a Tiszan nincs jo vizallas :DDD Neha van egy kis Nagykunsagi Focsatorna horgaszat, ott sem kell nagy tavokat dobni. Elvileg most nyaron tobb idonk lesz a nyaraloban lenni, szoval lesz boven Tisza-tavi horgaszat is, de ott nem tudom milyen tavolsagra kell majd horgaszni. Mondjuk nekem mindegy, mert en biztos nem tudok nagyot dobni, orulok, hogy mar nem a fan landol :DDD Majd belejovok. Koszonom megegyszer :R

Új hozzászólás Aktív témák