Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hermanyi

    őstag

    válasz @mriya@ #61574 üzenetére

    milyen match ? Én venni akarok botokat .

    szerk : 61575
    vendingo

    Mély vízben én sem szeretem , de 3,5m ig szerintem nagyon nagy pecát lehet művelni vele .Az tény ,hogy komplikált összetett módszer egy kicsit , de ha ügyes az ember és van hozzá érzék akkor felejthetetlen élményt tud adni .

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

  • zolee0307

    őstag

    válasz @mriya@ #61574 üzenetére

    7.000-et kértem érte, eurostar master class match 3,90-es, 5-20 gr a dobósúly, ha jól emlékszem. Nem egy csúcs bot, de nem is gagyi. Annó 12 k volt.

    vendingo: Hát igen, mire befűzöm, összeszerelem már az idő. Utána mélységbeállítás, tekeredik, gubancolódik, nem oda megy, miért áll úgy az úszó, zsinórsüllyesztés, kitekerés, bedobás, ááá :W . Nem mondom, fogtam vele szép halakat, de macerás, és inkább többet idegeskedtem vele, ami nem jó.

    Most spiccen sokkal finomabban betudom állítani az úszót, mélységet, gyorsabb egyszerűbb az egész kipakolás összeszerelés, állítgatás. Legutóbb egy tokkal nagyon szépet küzdöttem, élvezetes volt a fárasztás, hogy csak a bot, zsinór van, nincs orsó, nincs fék.

    A terv, hogy veszek még pár cralusso match úszót, azoknak a szára állítható, így a zsinórt nem muszáj olyan pontosan beólmozni, mint a most használt feltolós úszóknál, így pikk pakk össze tudom állítani a szereléket és ha kell, akkor csak elég úszót cserélni, nem kell komplett szereléket.

    [ Szerkesztve ]

    ///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

Új hozzászólás Aktív témák