Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjohn

    aktív tag

    válasz vendingo #54697 üzenetére

    Szia!
    Pár barátomnak van ez széke és megvannak elégedve velük. Nem mondtak rá rosszat.
    Az ára és felszereltsége tekintetében szerintem is verhetetlen. A dekás saját márkára 2 év garancia van, kivéve a fitnesz gépegek, de az más tészta.
    Mindig korrektek, ha garanciális ügyintézés van és ahogy már írtam feltéve ha nem akarod hülyének nézni őket, mert ott is vannak hozzá értő szakik mindegyik területen.

    Régebben én is márka név rajongó voltam voltam, de történt az adott márkánál több hiba sorozat, ekkor gondoltam úgyhogy át kell ezt értékelni. Azóta nem a márka lényeg nálam hanem úgy lehessen használni, ahogy én szeretném. Nem azt mondom, hogy minden gagyit meg kell venni. Mindig utána olvasok teszteknek, véleményeknek ha lehet. PL.: nálam a Nevis orsók, botok bejöttek, habár sok negatívot írtak róluk. Vagy csak szerencsém volt az adott szériánál. Amit én vettem azokat merem ajánlani mert használom rendszeresen őket.
    Így van ez most pár dekás termékkel is.

    Most már az árak is nagyon elszálltak a márkáknál szerintem. Persze a mi fizetésünkhöz képest.

Új hozzászólás Aktív témák