Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz26

    senior tag

    válasz DonThomasino #24512 üzenetére

    A ponty angol neve, emiatt jelenik meg több márkanévben is (pl. carp zoom, carp academy stb.)

    Az új SW orsókhoz: nem vagyok potenciális vevőjelölt (Angliából úton 2 db MAP P4000FD :B , így most egy időre orsó fronton jól elvagyok), de nekem nem okoztak csalódást. Külsőre valóban hajaz a Nevisre, de attól még valószínű jobb minőség annál. Mivel a legnagyobb orsógyártótól rendelik, így gondolom én, h van lehetőség az alkatrészek anyagának megválasztására is. Ezért lehet az, h a DG orsókra nem sok panasz érkezett idáig (valószínű normálisabb alapanyagból készültek a belső fémalkatrészek), holott az is "Nevis klón". A Nevis orsók az olcsó ár érdekében a spórolásról szólnak. Ez az anyagminőségen, csapágyszámon stb. egyértelműen látszik.
    Az SW orsócsalád árazása is rendben van sztem, ha megnézzük, h a DG-s orsók pótdob nélkül mennyibe kerülnek, és 2000 hozzá egy pótdob, itt meg alapból min. 3 dob (nova 4) jár hozzá. Az is látszik, hogy WT koncepciója teljesen más volt az orsók megalkotásánál, és más célközönségnek is szánta, mint Döme. Ha teljesen más, egyedi formát akart volna, az valószínűleg olyan felárral jár, amit ilyen relatív kis darabszámú szériánál nem érte volna meg neki felvállalni, mert itthon nem tudja eladni...
    Ha választanom kellene, h Supersensitive vagy Racer, én az utóbbit választanám.

    Ha abból indultam volna ki, h a MAP P4000 külsőre egy az egyben Nevis Airtec, akkor valószínű nem veszem meg, de nem csak a külső a fontos... ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák