Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    válasz R3ĐßuŁŁ #2351 üzenetére

    Eredetileg úsztatni mentünk ki, bolognaival, de annyira akadós a terep ( kövezés ), hogy két úsztatásból kétszer kötöttem új előkét. Bátyám úsztatott tovább, fogott pár keszeget, én meg összetoltam dióverőt és rámentem feederre. A folyó közepére (azon a részen a legkeskenyebb a Bodrog Sárospatak alatt, kanyarodik, kb 40 méter széles lehet) bedobtam, hátha jön egy jobb jász vagy lapátdévér, ott legalább már nincs kövezés. Fél órán belül jött is a kapás, kiszenvedtem úgy 5-6 perc alatt a kisebbiket, aztán bedobtam megint, 5 percre jött a nagyobbik, az kicsit komótosabban húzott, de annál erősebben. Először azt hittem, hogy akadó. Árad a Bodrog, elég gyors, és jó oxigéndús is a víz, úgy beállt a sodrásba, alig bírtam feltépni, kicsit tovább tartott a fárasztás, de azért kijött. Áldom az eszem hogy a 3méteres merítő nyelet tettem be a pontyos fejjel, nagy könnyedség volt. :D Általában nem viszek merítőt, úgy az érdekes. :) Most is csak a bolo miatt vittem, mert azt elég könnyű eltörni egy méretesebb halnál, nem tudod eléggé magad alá húzni, mert túl hosszú a bot (6m), a part meg a kövezés miatt meredek.

    [Szerkesztve]

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák