Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joe979

    aktív tag

    válasz sityupityu #22925 üzenetére

    :K
    Ez teljesen érthető. Viszont kis területű vízen, nagy mennyiségű halnál, tipikus lavornál, sztem teljesen jogos és érthető ez a fajta elvárás. Sztem mindenki ismeri a tahó pecást, aki képes egy tokot berugdosni , mert nem ponty jött, és a facommba má alapon csinálja. A Lake esetében, ők úgy kezdték, hogy a maximális horogméret az 10-es , most már a 6-os a max. Maximálisan egyetértek velük, mert a sportjegyes pecák alatt rendesen megy a pirszingelés. egy pörgős tónál , nem olyan nagy tényező a fizetős kilós alapon elviszem a halat horgász. Pláne ha lehet válogatni , akkor ki az aki a szájsérült pontyot hazaviszi ??!! ....... Én sem vinném .... Most ez a félig harapjak magamba nem megoldás, vagy hozok kőkemény szankciókat vagy semmit . Erre is van igény és arra is.

    Szissz

  • Zola007

    veterán

    válasz sityupityu #22925 üzenetére

    módszertől is függ.
    Egy 80g ólmos vagy method szereléket könnyebb feszesen tartani, mert az ólomnak és kosárnak is van jelentős ellenállása a vízben, bármerre úszik vele a hal, mindig feszíti a zsinórt.
    Ha tőled távolodik, akkor a bot miatt, ha közeledik vagy oldalra megy, akkor a súly tehetetlensége megtöri és megfeszíti a zsinórt..
    De egy 14-es zsinórral egy 3g-os úszós lágy botos szerelék esetén még a víz fodrozódása vagy egy kis vízinövény is kihúzhatja a hal szájából az apró szakállnélküli horgot, ha nincs résen a pecás.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák