Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Zola007 #19330 üzenetére

    hát igen kényes nehézkes a szállítás én is ezért raktam le pedig volt egy cormoran pálcám nagyon szerettem de macera...szerelve nem lehet szállitani kocsiba ha nem kombi bénázni kell vele mert keresztbe nem fér be....
    jobb ez a teleszkopos nekem 75cm.re összerakom azt csá.

    igen sokan mondták az elsőfékesek jobbak igaz ez??azért menőbb manapság az?
    nem vagyoks emmi jónak technikai fejlesztésnek elrontoja ha vannak ész épp érvek áttanulom magam elsőfékesre ha legközelebb veszek attól félek hozzáérek a zseineghez és elmegy a hal...ezért maradtam hátsónál....
    de ugy eelsősnél nem megoldható a fék ki be tekerős nyeletéses dolog szoval cska gyárilag nyeletőset kell venni akkor. pl: a shimi sienna nekem színre anyagra mindenben tetszik de olyna buzik 40est gyártanak csak....csaka prémjmokbol van 50-60as ami 30nál kezdődik...asszem a baitrunnertől felfele...

    u.i.:
    Ma voltunk moby2.ön csodák csodájára kevesen voltak...egész nap egyre erőseb szél felhős napos idők de.t szépen indult a dolog fogtam 5 potykát szép erős 2-3 kilos tőpontyokat irto jo erőben voltak...de olyna 11-12 körül csatt mntha elvágták volna egy deka kapás nem volt... du.n 6ig volt még 3 kapás és mind3 leakadt..ez a másik amitől agyrémet kapok....ugyanugy pecázok 10 éve de ennyi leakadásom 5 év alatt nem volt mint elmult 2 pecázásnál.mit ajánlotok? mit cseréljek? horog kisebb? vékonyabb vastagabb husu? előke hossza?

    most 2 es owner lándzsát használók.
    ja amugy én nyáron csak mézeset használók. ez a maros mézesttx egész jo anyag együtt. és végre találtam multicolor morzsát. irto faja a walterba.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • Peat;)

    veterán

    válasz Zola007 #19330 üzenetére

    Elég régen már, de a teleszkópos botokon nekem a gyűrűkkel is meggyűlt a bajom, nem olyan stabil, van hogy elenged, ront a bot akcióján stb. Egyébként kiskocsiba hosszában sok bot befér ha nincs táskában. A kézifékhez kell csúsztatni, opel corsa két részes (asszem 4 méteres) távdobó is befér, a 3,6-os kétrészesek meg kényelmesen, így ha akad valamilyen autó akkor már nem kell görcsölni.

    Orsóból meg mindenki azt használ amit szeretne, ott sajnos én azt látom hogy márkafüggetlenül nagyon változó a minőség, sproból talán több a totál eltervezett, hamar gallyra menő vacak így én azt kerülni fogom ha megint kell orsó. De már szánalmas amit művelnek, pl a fémhatású műanyagokkal, még lehet többe is kerül műanyagot ilyen festékkel bevonni, de csinálják a marhák...nyilván most nem a 40k-s kategóriáról beszélek, de nem lepődnék meg ha ott is lenne ilyen. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák