Új hozzászólás Aktív témák

  • bpi

    újonc

    válasz Steady74 #87836 üzenetére

    Köszönöm. Ezt én is néztem, de nem nagyon találtam egyéb infó sajnos. Ezért is bátorkodtam itt megkérdezni, hátha van valakinek közvetlen tapasztalata a vízzel.

    A posztomban említett egy alkalommal itt voltam (október végén). Hosszúelőkés feederezéssel próbálkoztam, horogra csonti, csemege kukorica, kosárba etetőanyag, pellettel, csontival és csemegekukoricával dúsítva.
    Voltak apróbb mozdítások, de egy pici keszegen és egy method etetőkosáron kívül mást nem sikerült fogni. Spiccbottal pár sneci, sügér és naphal jött. Több alkalomra sajnos nem volt időm, mert főleg délután tudtam volna menni, de már hamar sötétedett, illetve napijegyet is csak kijelölt helyeken lehet venni, ami nem kedvez egy gyors peca elkövetésének.

    Egy alkalomból nem lehet messzemenő következtetés levonni, hiszen lehet én csináltam valamit rosszul, vagy csak rossz napot fogtam ki. (A szomszédos horgászok sem nagyon fogtak halat.)

    Éves területiben gondolkodom, csak előbb jó lenne néhány infó, hogy érdemes-e.

Új hozzászólás Aktív témák