Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapeca

    újonc

    Köszönöm mindenkinek a tippeket. Amiket használtam már... Pl. Tubertini trinity 3m-ig megfelelő, fölötte szállítási hossz miatt nekem felejtős. Amiket általánosan, szinte minden horgászboltban árusítanak, Walter szuper-hypernova nem rossz, kicsit merevek, de használhatók, spiccei lehet ének színesebbé... orsótartónál könnyen forog a felső orsórögzítő, néha bosszantó fárasztásnál. Ilyenekre nem ügyel a gyártó... Túl vékony fogású nyél, sem a leg optimálisabb szerintem. Döme botok fine max nem lenne rossz, az új 330-350 light, csak nem a leg frankóbb a bot íve, bár ez a kettő elég taknyos bot a többihez képest. Gold széria kissé túl árazott, bár a sok olcsóbb árából amit már eladtam, vehettem volna vagy 2-3 - at, de nem biztos hogy bejönne. Daiwa sajnos az új n zon, superslim botok, 3,3-3,6m és változatai már szintén 2 részesek, akár a Guru feederek. Pedig egy n gaugét bevállalnék, tudom 2 részes, szebb ív. Amiket pedig sajnos nem tudok kézbe venni, megnézni pl. Map, preston botok, browing, stb. Bár egy preston ascension tervben volt, de itt az utolsó darabot elvitték. Esetleg Walter racer LQ., ami szóba jöhet még, igaz a 330 as nem jött be, 360 talán, de a fehér spicc, meg az említett "laza" orsórögzítő, elég zavaró. Vagy csak az én elvárásaim magasak... :) Egyébként, ami valaha legjobb volt szerintem az első Walter "sima" Nova Light!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák