Új hozzászólás Aktív témák

  • doile911

    csendes újonc

    válasz BlackmMmDog #84823 üzenetére

    BlackcMcDog
    Értem, nem is néztem hány grammos az orsó, de teljesen érthető, methodnál egész nap dobálok, nem lenne jó a súlyelosztás. Ezt a számozást meg ember legyen a talpán aki rendesen átlátja, erre van valami csaló táblázat ami egységesíti vagy ti honnan látjátok hogy 4000-nek felel meg? :F

    Zoli bácsi
    A szín nem lesz probléma, anyósom régi "plázacica pink" nyeletőfékes orsóját használom a fentebb említett 1500ft-os teleszkópos boton, meg kell hagyni fejeket fordít Komáromban bármelyik parton mikor szerelem fel a botra, de működik, szóval nem érdekel a szín, ez a fehér meg nem is annyira rossz, csak az a baj hogy már az a 5000 is a gombóc fagyi ami ment hozzá. :DDD

    Köszi a linket! Szétszedtem az orsó azon részét, hát nem feketének kellene lennie ennek a lapocskáknak azt hiszem, semmi probléma, nyomokban fehéret is tartalmaz, akkor megpucolom, illetve 2 törött vékony rugóacél lemez is kiesett dob levétel közben. :W
    Innen esett ki:

    Illetve ez már jóval tisztább mint amilyen volt: :C


    Ezt a fémdarabot nem tudom még hogyan fogom pótolni, de majd lesz valahogy. :)

    Még egyszer köszönöm az orsó ajánlásokat!! :R

    Jól gondolom, hogy érdekelne titeket ilyen elektromos lapkás szúnyog riasztó? Olvastam itt fórumon hogy a gázos Thermát többen is használjátok. Szoktam ilyen elektromos csecsebecséket készítgetni amik thermodinamikával foglalkoznak és lehet házon belül lenne motyóm hozzá, ha gondoljátok tehetek majd ide képeket, leírásokat, tapasztalatokat stb.

    Az a horgász újonc, ahol a 2kg ponty nagy hal, a csuka nem létezik, ha fogtunk valamit aznap (sneci is ér) akkor már nyertünk.

Új hozzászólás Aktív témák