Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz forras2 #80690 üzenetére

    De gondolom etetsz ha bojlizol , etetésre horgászol, akkor próbáld ki azt ilyen hideg víznél megszórod konzervkukoricával és konzervkukoricával csalizol. Csak az érdekesség kedvéért mennyire működik . Nem a nagyhalas módszer de kapásszám az vszínű meg fog nőni . Vagy még szerintem ilyen vízhőfoknál ha főtt kenderrel megszórod a pályát az is elég ütős lehet, mondjuk a büdös jellegűhöz képest, de ez megint nem nagyhalas a keszegféle megszállja és a kispontyok is. De azért a nagy is lehet, hogy előbb észreveszi mintha kevés hal van az etetésen, és ha úgy csalizol akkor jó lehet az ilyen etetés nagyra is.

    Nyáron és még melegebb szeptemberi októberi vizeknél mikor még horgászom etetésen (ilyenkor én már nem szoktam komolyabb etetésre ráülni) szoktam főtt repcével megszórni. Nagy mennyiséggel mondjuk fél vödör (olcsóbb mint a kender nagy mennyiségben drága lenne a kendermag) meg nem áll a jelző annyi keszegféle rámegy csak a zsinórba úsznak bele és piszkálják csalit. Megjönnek a pontyok akkor ragad a jelző. Most is jobb etetőanyag lenne pl főtt repce mint egy büdös jellegű pellet vsz ilyen vízhőfoknál. Kendermag még jobb és ha most használod nem kell akkora mennyiség. Persze ha nagyon telepített víz akkor lehet egy pótkocsira valót is felesznek . De sokat szövegelek már megint. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák