Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz galervin93 #77226 üzenetére

    Ha olyan halbőség lenne, mint az Ipolyon, egy szavam nem lenne, de sajnos nem így van.

    sityupityu:
    jaja, nagy feeling, pláne ez is úgy alakult, hogy eddig teljesen ismeretlen volt ez a környék, pénteken eljöttem motorral lejárókat, meg helyeket keresni :) Kevés helyen lehet lemenni a vízhez, még kevesebb helyen lehet normálisan horgászni is, mert ugyan vannak kitaposott helyek, de ilyen 2 méteres partfalakról nem szeretek horgászni.

    Zoli bácsi:
    És itt már a szélesebb része van. A hatvanas években beszabályozták, elbontották róla a malmokat, aztán csináltak belőle egy vízelvezető árkot... Nagyanyám szokta mesélni, hogy csak Zeg-en volt 6 malom, és rendesen úszni jártak le az emberek. Most meg átlag 2m széles. Néhol rohan a víz, mert kb 20 cm mély, néhol belassul, mint itt is, és 50 cm és 2 m közt bármi lehet a vízmélység. Ettől lefelé kezd olyan kisebb folyó formája lenni, ahogy közeledik a Kis Balatonhoz.
    Múltkor csak úszóval tudtam fogni én is egy másik helyen, most meg semmi nem volt rá. Ez a folyók szépsége, sose tudni mikor mi kell a halaknak :)

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák