Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz csƵ #63950 üzenetére


    diablo1984: Ma törökbálinton probáltunk haverral szerencsét dacára a borzasztó szeles időnek sikerült pár reumás keszeget fogni. A zsinort igen mindig megnyálazom csomozás előtt. Rájöttem hogy a palomar csomot sokkal jobban birja bármelyik vékony zsinor mint a clinch csomot így ami forgokat és füles horgokat azzal a modszerrel kötöttem meg egy se szakadt el. Nekem is tetszik ez a TRABUCCO T-Force XPS match zsinor mert van egy furcsa tapintása amitől mégis selymes de merev is. Feederre a Trabucco T-FORCE XPS METHOD FEEDER zsinort vettem 300m es kivitelben mert elég jók voltak a paraméterei viszont a szine elég gusztustalan ilyen mocsárzöld. 20 ast tekercseltem fel ami tökéletesen megtöltötte a dobot csurig. Ti melyik feeder zsinorra esküdtök?

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák