Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz KunEmber #63897 üzenetére

    Még egy ötlet..
    :)
    Ugyan a kezemben nem volt, de ezt a botot nagyon dicsérik mostanában: [link]
    Írták is valahol (FB. pecás csoport) hogy melyik márkás gyártó (Talán Sensas... ?) botjával egyezik a blank. Mondjuk nekem ránézésre visszataszító látvány volt hogy a keverőgyűrű is egytalpas. De erre is írták, hogy masszív gyűrűi vannak, nem görbül, és ettől van szép akciója.
    Olcsó kategóriában Leeda Concept, GT, vagy GTX.
    Ami még nekem nagyon tetszett, az a Tubertini EA Trinity Light feeder.
    Válogatni lehet.... :D Szerintem mindegyik jó.

    Aki Döme Fine Carp bottal szemez, vegye figyelembe, hogy mindhárom spicc más méret, más a hossz. Felszerelve biztonságosan szállítani a 2 oz spiccel lehet, ez nem lóg túl a többi tagon. Valakit nem zavar, engem kissé....Eddig csak a 2 oz spiccet használtam, kellően lágy az is. :)


    Szerk: Múltkor volt róla itt szó, hogy lehet regisztrálni Energonál Benzár mix csalicsomagra, valami teszt csomagot küldenek ingyen. Meg kellett jelölni a kedvenc ET partnerboltot is.
    Na, aki még feliratkozott, menjen el a kedvenc partnerboltja fele. Ma, voltam Szákó mesternél, szóltak hogy névre szóló csomag jött hozzájuk, a nevemre....... Aztán a végén ottmaradt a csomag, belemerültem a nézelődésbe...Na, majd visszamegyek... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák