Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielLong

    senior tag

    Sziasztok!
    Életem első pergető felszerelését szeretném összeállítani valamikor októberben. Mivel Ausztriában dolgozom, így itt kint venném meg a komponenseket, mondjuk ebben a boltban.
    Mivel nincsen semmim, ezért szívesen fogadnék ajánlásokat komplett szettekre. A felhasználás teljesen általános lenne főképp a Zala torkolatnál a Balatonon, illetve a Kis-Balatonon és a Zalán. Tervben van csónak bérlés is. A célhal bármi lehet, amire érdemes pergetni, így csuka, balin, süllő a három alap, de majd szívesen harcsára is megpróbálnám vagy sügérre.

    Mivel itt kint a Daiwa termékei meglepően olcsóak az otthoni árakhoz képest, így az ő termékeikben gondolkoznék elsősorban:
    - bot: Daiwa Ninja vagy Prorex, valamilyen jó középkategóriás megoldás
    - orsó: Daiwa Ninja vagy valamilyen középkategóriás, ami nem ilyen piros színű :D méret szerintem 3000, de javítsatok ki
    - főzsinór valamilyen fonott, kérlek ajánljatok dolgokat
    - kiegészítők, csali, táska: kérlek itt is ajánljatok bármit, csalit pl. szívesen rendelek majd Kínából is

    Tényleg bármit szívesen meghallgatok, az sem baj, ha nem kapható a boltban, amit linkeltem. Alapvetően egy kezdőbarát, általános és minőségi szettet szeretnék, amivel élmény lesz a horgászat.

Új hozzászólás Aktív témák