Új hozzászólás Aktív témák

  • hermanyi

    őstag

    Na akkor egy kis történet . Ami adva volt ,hogy Nagy Dunán szerettem volna most hétvégén pecázni egyet (pedig az RSD-t telerakták ponttyal) . Egyik horgász ismerősömet vagyis többet is kérdeztem akikről tudom ,hogy rendszeresen faggatják az Öreglány Budapesti szakaszát ,hogy rakóval és bolognyaival merre érdemes . Így alakult ki a mai horgász pozícióm . Amely a Csepeli kenyérgyár mögötti szakasz amely hál istennek végig sóderes akadó mentes tökéletes tanuló pálya . Víz mélység 13m be csekély 1,4m . Etetőanyagom a következőkből állt össze : Haldorado Bázis Mix Fokhagymás Hal 2,5 kg , 1 zacskó Milo Vip River , másfél zacskó Parádi folyóvízi agyag ,1 doboz konzerv kukorica , fél liter csonti . Horogra csak csonti került . A horgászatot reggel 9 kor kezdtem meg és délután 4 ig tartott . Reggel felváltva Rako és bolognyai ,majd a bolo használaton kívülre került ,rakoval eredményesebb tudtam lenni a pontosabb csalivezetés miatt (szerintem ) . Az időjárás nem volt túl kegyes egész nap fújt a szél 1x a horgászatot is befejeztem egy jó fél órára a szél miatt . A lényeg ,hogy ezen időtartalom alatt volt 7db tépésem (majdnem mind a délelőtt folyamán) Amiből 1 db ponty volt (ezt láttam ) és 6 db semmi közöm nem volt hozzá hal . Összesen 33db halat tudtam merítőbe tessékelni . Nagyon jó peca volt elfáradtam rendesen .

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Új hozzászólás Aktív témák