Új hozzászólás Aktív témák

  • jjohn

    aktív tag

    Sziasztok!
    Ma én is csatlakoztam az év első pecája táborhoz.

    Nem volt nagy fogás 2 db géb, de a lényeg az élmény igazán.

    (#54589)saen írásához kapcsolódva egyetértek a kínai orsó termékekkel. Eddig nem mertem megemlíteni hátha kapok a fejemre áldást. Nekem p.l már több mint egy éve van a következő és az égegyadta világon semmi bajom vele.

    Még egy piacon vettem Győrben de láttam a Ráckevei piacon is mindössze 5000 Ft. Gondolom a Germany felirat nem valós.
    Kerek zsinór klipszes, behúzása 83 cm. A zsinórképe szerintem rendben van szépen rakja. Nem tudom a képen látszik e rendesen?
    Könnyen simán fut. Minden része működik, a nyelető fék az első fék, a felkapó kar és nem egyszer hanem folyamatosan. Csapágyra ugyan 13-at írnak rá nem tudom, hogy valós e, de futása során feltételezem, hogy igaz, mert simán fut nem üt nem ráz stb.

    Nem találom rosszabbak, mint más neves terméket. Természetesen nem akarok összehasonlítani minőségileg. De ha teszi dolgát, jól és kifogástalanul, akkor én biztos nem áldozok sokkal többet rá

    Lehet egy csarnokban készülnek csak az egyik x a másik y és esetleg a minőségbiztosítása magasabb.
    Persze ez az én meglátásom lehet cáfolni és vitatni, ez az én véleményem.
    De amíg 10+os ponty alatt szépen dolgozik nem kell más.
    Régen leszóltuk a kínás cuccot, gondolom nem véletlen, de mára azért tudnak jót is gyártani, persze nem mindig, tehát nem magasztalni akarom őket.

Új hozzászólás Aktív témák