Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz BlackmMmDog #52821 üzenetére

    Ha békéshalazni megyek általában szoktam vinni tartalékkaját azon felül amit bekeverek. Pár kilót attól függ milyen horgászat kukoricacsíra pelletet , vagy pisztrángpelletet vagy szemest , vagy sima kukoricadarát, vagy keverve valamivel. Ha olyan a kapás vagy bármi. Kukoricacsíra pelletet simán vízzel kemény gombócba össze lehet gyúrni. PIsztrángpelletről nem is szólva. Sima kukoricadarát ha nincs mivel összeragasztani vakondtúrásból föld bele aromát . 3 kiló kajával úgy önmagában lehet el se indulok horgászni. Lehet megtámadnak a halak és kell ráetetni. Vödörben elfér autó is elbírja. Jártam már úgy a sneciző kajához kellett nyúlni nem készültem és már csak az volt etetőanyag. Vagy már nem győztem hozzáadni a földet annyira fogytán volt a kaja. A végén már csak föld volt szinte. Inkább viszek tartalékot.

    ...

    Olvastam most itt Ausztriában vásárlás van egy Nordfishing77 nevű osztrák bolt , elég jó . Néhányszor vettem már ott fele áron horgászfelszerelést magyar árakhoz képest. Rendelni is lehet kiszállítanak Mo-ra. Most az euró árfolyam nem kedvez ennek. Vagy Lagerhaus haltápokat lehet venni 20-50-60 euró között elég jó kajákat zsákban. Halnevelő tápokat. Csak láttam erről beszéltek azért írom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák