Új hozzászólás Aktív témák

  • joe979

    aktív tag

    válasz jansky1 #52400 üzenetére

    Nekem a második alkalommal szétrobbant teszkos ponty alatt, húzás közben. Haldó is csöves volt velem, 2 hónapig szívattak vele, beküldjük nagykerbe, majd ott eldöntik, oké eldöntötték , majd egy hónapig vártam a szétment tagcserére , hallgattam a hülye sablon dumát , ha majd küldi a nagyker akkor megkapom. Oké, szezonban mivel merítem a halat a számmal ? Legyek türelmes , megkapom. 3ik alkalom után számon kértem rajtuk a baszakodást, mert mi ez az hogy van a nagykernek, de nem kapom meg, vissza a nyelet ... hát ha majd küldik akkor lesz. Próbáltam motiválni a szevízes csokát, nem tudja e őket felhívni és szépen megkérni őket , legyen már ugyan benne a pakkban. Akkor le lettem baszva , mit képzelek magamról, meg nagyon szívesen megadja a számukat és hívogassam én őket. Na ott durrant el az agyam, azt meg mondtam neki akkor dugja fel a Haldorádó a seggébe ezt a fos nyelet, ne küldjék vissza, de bla bla lesz :D Másnap utaltak egyből, annyira korrektek voltak az akciós ár helyett , a teljes árat utalták. Asszem pont te ajánlottad tavaly Október környékén. Most már tudjuk egy forintot nem ért a Powercore, nincsen már forgalomban szóval nem számít a dolog.

    Helyett vettem elfogadhatóbb áron egy Beast Mastert .... ;]

    Szissz

Új hozzászólás Aktív témák