Új hozzászólás Aktív témák

  • joe979

    aktív tag

    Nekem ez tetszett a mester tollából, a mester oldaláról ... új szintre emelete a történetet ..... lassan rákerül a dobozra mennyit tekertek bele egy szezonba :U

    Gondoltad volna? 😲
    Gyakorta felmerül, hogy a By Döme TEAM FEEDER horgászeszközök mennyit bírnak, hogy telesítenek, megérik-e az árukat, olcsók, vagy éppen drágák? 🤔

    Sokan tudják, hogy a hétvégén került megrendezésre az Országos Feeder Horgász Bajnokság Kunhegyesen, ahol Sipos Gábor és jómagam is részt vettünk, és az előkelő 3. és 4. helyet sikerült megszereznünk. 🥉🏆
    Mindketten Fine Carp 360L botokat és (a túlparti horgászathoz) Long Cast 4500, valamint (a közelebbi távolságokon) Super Sensitive 5000 orsókat használtunk. Az orsók dobjára 0,08 és 0,10 mm vastag fonott főzsinórt csévéltünk. Iszonyatosan gyors, pörgős horgászat volt, átlagosan percenkénti dobással. Ez ugye egy 5 órás horgászat során, minimum 300 dobás! Az átlagos távolság, amit horgászunk 20 méter volt. Egy versenyen így minimum 6.000 métert, azaz 6 km-t tekertünk bele az orsókba. A 4 versenynapot 4 edzésnap előzte meg, azaz összesen 8 napot töltöttünk a kunhegyesei versenypályán. Akkor összesen 8x6.000=48.000 métert, azaz 48 km-t tekertünk orsóinkba és 2.400-at dobtunk botjainkkal!

    Minden felszerelésünk tökéletesen bírta a rendkívüli tempót és iszonyatos megterhelést, amely során 40-50-60 gramm össztömegű kosarakat kellett minden alkalommal, sebészi pontossággal célba juttatni. A 8 nap alatt nem veszítettem egyetlen végszereléket és nem dobtam egyetlen gubancot sem! Nem tört el egyetlen botom, sőt spiccem sem. (Miközben láttam nem egy lényegesen nagyobb márkanevű botot és orsót is "megfáradni".)

    Akik figyelemmel kísérték a magyar nemzeti válogatott Olaszországban megrendezett Feeder VB szereplését, láthatták, hogy Sipos Gábor ott is a By Döme TEAM FEEDER botokkal és orsókkal horgászott, és Ostellátóban is megfeleltek a kifinomult horgászatokhoz.

    Mi minden nap ezeket az eszközöket használjuk, legyen szó hétköznapi horgászatokról, vagy egy kiélezett versenyről. Mi minden nap a végletekig terheljük, és lám bírják az igénybevételt! Mindezek alapján úgy véljük, és a vevői visszajelzések is erre engednek következtetni, hogy a horgászok döntő többségének ezért az árért (és ez egy nagyon fontos szempont!!!) szintén maximálisan megfelelnek ezek az eszközök!

    Szissz

Új hozzászólás Aktív témák