Új hozzászólás Aktív témák

  • Steady74

    Topikgazda

    válasz #12681728 #42808 üzenetére

    Ha a HD videókat láttad akkor mindent láttál :D

    Kérdés mekkora halakra milyen távolságra milyen vízre kellene cucc? Nekem van SW Supernova light botom 3.3 és 3.6 hosszban. 45 méterig a 3.6as bot 22-es főzsinórral, 0.06-os fonott vagy 15ös monofil zsinórral tökéletes. Akadálymentes vizen szerintem 4-5 kg-os pontyig jó lehetsz. A 3.3-as szerintem ugyanez, csak max 40m-ig. Ezeket a távokat a Dura Banjo 20 gr-os Preston feederkosárral meg lehet dobni.
    Kedvelem a Manta Evo-X botokat, a 3.6-as bottal 60-70 méterig bármit meg lehet oldani. 22-es HD pellet line zsinórral és 0.08-as fonottal nekem tökéletes. A 3.9H Mantával a világból ki lehet dobni. Más botokat nem ismerek, így majd a többiek kiegészítenek.

    Arra figyelj, hogy a Döme markeing része a nagydobás-erős bot, nagyorsó-stb. Aztán sorral adja el mindenki, mert egyrészt nem kell 100m-t dobni mindenhol, nincsenek kapitális halak szakajtószám mindenhol, és ami a lényeg: ezeknek a H, XH, XXH botoknak a spiccét egy kisebb, 30gr-os kosárral nem görbíted meg. Arról meg ne is beszéljünk mennyivel nagyobb élmény egy light/medium bottal a fárasztás.

    Ha meglesznek a válaszok a kérdésekre, meg egy keret, akkor tudok ajánlani komplett szetteket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák