Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok9b

    aktív tag

    válasz hermanyi #41555 üzenetére

    Nem értem miért fáj ez valakinek hogy van aki így horgászik, kipróbáltam a lehetséges horgászati módszereket majd e mellett döntöttem mert ez tetszett a legjobban. Személy szerint én általában ha tehetem nagy tavakra járok horgászni. Ahol bizony sokszor elengedhetetlen a siker érdekében a távoli dobások... De ahogy írtam is horgásztam már 20-30m-re is sikeresen bojlival. Szerintem hatalmas tévedésben vagytok, ha azt hiszitek hogy csak a távolságról szól a történet.

    Tényleg csak az ellenszenvet érzem, pedig én is ugyan olyan pecás vagyok mint bárki más, és soha nem méregettem emiatt senkit...

    Behúzós pecát soha nem próbáltam még, mert az nekem elveszi a horgászat egyik legfontosabb részét, ami nem más mint a dobás, és hogy mennyire pontosan tudod meghorgászni az adott területet...

    Nekem is van dobócsövem, majd ha egyszer elmész egy 2-3...x napos horgászversenyre, ahol akár 1000kg halat is lehet fogni, és este nincs nehéz etetés akkor megnézem hogy mivel etetsz, amikor napi 20kg-ot be kell csövezni. Itt jön képben igazán a jó cső használata ha egy minőségi karbon csővel teszed ezt, vagy egy nehezebb műanyaggal, a pontosságról ismét nem beszélve hogy emelnéd fel a kezed mondjuk az utolsó napon...

    És miért bűn azt használni egy rövidebb pecán, ezzel is ingerelve a halak kapókedvét? ugyan az mint a csúzlizás, egy segédeszköz. Nem véletlenül találták ki és adnak el belőle szerintem nem is keveset...

    Tel/Viber/WhatsApp: +36hetven3228077

Új hozzászólás Aktív témák