Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Grillo #41497 üzenetére

    Helyszínen, halőrházban, érkezési sorrendben, azt hiszem 6.00-tól, de ebben nem vagyok biztos. Tavaly amikor voltunk, az öreg fószer nagyon segítőkész volt, érdemes megtudakolni, mi-hol-merre.
    Sok szerencsét, várjuk a beszámolót! :-)

    Mi ma voltunk az Ipolyon apósommal, én egy bottal keszegeztem (volna), de megúsztam néhány mozdítással, szerencsére após adott egy spiccbotot, azzal legalább fogtam néhány snecit, bár akkora kampó volt rajta, amivel én még nyáron sem keszegeznék, de na, nem látja már az öreg a horgot. :-D Ő viszont fogott három csukeszt, abból egy volt méretes, olyan másfeles, egy 35 centis, meg két bicska.
    Sajnos keszeg, kárász nem volt, pedig nem is az élő vízen, hanem egy elárasztott, felduzzasztott, viszonylag sekély patakmederben horgásztunk.
    A fogás nem volt sok, de akkor is az idei legjobb peca volt, igazi vidék-fíling, iszap-illat, fészkelő gólyák, s minden más, ami ilyenkor jellemző. :-) Imádom. :-) Meg is beszéltük apóssal, hogy nyáron megetetünk egy helyet, aztán kijövünk néhány éjszakára. Várom már. :-)

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák