Új hozzászólás Aktív témák

  • hermanyi

    őstag

    válasz gban #38556 üzenetére

    ZR5 fél órát volt a kezemben az udvarom ,13-14,5 be a füvön :D Nincs messze az RSD ,légvonalban 80-100 méter. :DD

    Komolyra fordítva . Láttam már olyat de az user error . Vagy nem dugta össze rendesen ,vagy szarrá volt kopva a bot . (inkább előbbi) .
    Egyvonalban sosem lesz mivel a hal 99.99% ban a víz alatt van a bot vége pedig a víz felett . ha annyira megindul (volt rá már példa ) hogy a spicc is víz alá kerül akkor sem vonal a vonal ,mert valamilyen szinten emelni próbálod a botot . Tagvesztés az szinte mindig emberi balgaságból adódik . jól összhangban lévő szerelésnél az előkének kell ,hogy engedjen ,mintsem a botnak ha nem csinál hülyeséget közben a horgász . Én már csináltam :DD

    Nekem amúgy az élvezet a lényeg ,hogy kint vagyok a semmibe ,csendbe ,nézem a vizet a madarakat a pockokat stb , ha fogok halat azt persze élvezem ,ha pörög is akkor még jobban (ezért szeretem a keszegezést 0.10/0.08 ba 16 os horoggal) ,de a lényeg ,hogy jól érezzem magam ,és kizökkenek a mindennapi rutinból .

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Új hozzászólás Aktív témák