Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz A Zéé #37435 üzenetére

    Balzer MK-t rendeltem magamnak innen [link]
    két egymás mellett lévő orsó (azonos boton pl) szerintem nehezen fér el...azért mondom, hogy szerintem, mert még csak egy pergető orsóm van két botra (tehát egy abu venerate+promax3L, és egy cherry bot vigan elfér, de két multis orsóvan már lehet karcos lenne, ha egymás mellé esnének.)

    más:
    Nekem a soroksári Walter nem vált be. Persze baromi nagy a választék, de ahányszor eddig voltam (kb 4-5x) egyszer nem jött oda megkérdezni valaki, hogy segithet-e valamiben (nem várom el, hogy körül ugráljanak, de érezni, hogy nem maguknak csinálják, kb mintha a Tescoban vásárolnék). Ott néztem ki a fenti tartót, csak aztán mikor rászántam magam nem volt nekik raktáron, és nem is nagyon éreztem a szándékot, hogy várjak megkérdezik a másik boltban és áthozatják, vagy rendelnek....konkrétan: " most nincs".

    gugli, és a fentit találtam.
    Róluk meg annyit, hogy 20eFt felett kellett rendelnem, majd visszahivtak, hogy pl ólom nincs amit kinéztem, de van másik, olcsóbb, szerintük ugyanaz a minőség, wobblerben más szin van csak, vagy rendelnek, de akkor több idő stb, stb....miután olcsóbb lett a vásárlásom is ingyenes maradt a kiszállitás, és még egy csomag twistert is küldtek ajándékba ami meglepetés volt (hivtam őket, hogy bekerült egy csomag twister, és lehet más hiányolja, mire mondta, hogy jahh nem, az ajándék, de nem szokták őket hivni azzal, hogy berakták :) ) tehát én ajánlom őket bátran 1-ből 1-nálam (és nincs hozzájuk semmi egyéb közöm)

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák