Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    veterán

    válasz Vampire Bat #35698 üzenetére

    Délután vetettem egy gyors pillantást a képeidre, de most, hogy jobban szemügyre akartam venni a harmadik halat, nem jön elő semmi.
    Egyébként igen, az első két képen egyértelműen kínai razbóra látható.
    A harmadik képen amennyire emlékszem rá egy alsó szájállású hal volt, egy fiatal egyed. Folyóvízi halakra jellemző. Jó lett volna még egyszer megnéznem. Hol fogtad egyébként, milyen vízen?

    (#35710) adrian360 Ezt én sem értem. :N A nyár sosem volt a pergetők kedvenc szezonja. Vannak haverjaim akik csak pergetnek, és mindezt általában folyóvízen (saját építésű süllőtartás stb), de a nyár legmelegebb időszakait ők sem erőltetik. Inkább úsztatnak helyette.

    (#35717) Interceptor Esetleg a puszta véletlen meg sem fordult a fejedben? :)

    (#35729) zolee0307 "Nem egyszerű egy módszer."
    Hát az biztos, hogy nem az. A legösszetettebb a finomszerelékes úszós horgászmódszerek között :)
    Az a legjobb, ha a súlyozást szabadon tudod állítgatni a szereléken. Alapbeállítás, hogy a forgó felett közvetlen a jelzőólmozás, utána felette mondjuk olyan 30 centire a főólmozás. Persze ezt a körülményeknek megfelelően lehet és kell is variálni.
    A 25 centis előkeméret az teljesen jó, sztenderd méretnek mondható.

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák