Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt1225

    aktív tag

    Tegnap a Pródi horgásztóra mentünk, a bojlison verseny volt, a napijegyes kisebb tóra foglaltunk helyet.
    Inkább fűszeres etetőt használtunk, csaliban is többfélét. Asszonynak jött 2 szebbecske kárász, aztán nekem 2db 28-as bojlira valami, de sajnos közben leakadt. Utána fogtam egy kisebb pontyot. Asszonynak is elment egy pontyocska, pedig már majdnem merítettük. Mellettünk lévő álláson volt 2 öreg papa akik felénk dobáltak, de messzebb. Aztán ők elmentek és délután jött 2 srác, ők is felénk dobáltak. Ahogy bedobták kb 5 perc múlva kapás is volt nekik, ráment a mi botainkra. Nekem 2 botot húzott, asszonynak is 1 botot, aztán a mi stégünkön kiszedtük kb 4-5 kilós lehetett, nekem 1 bot damilt kellett elvágni, asszonynak is egyet, nagyon örültünk. Aztán feltettem 2 alis szilikon kukoricát és egy pufit lebegtetni jött pár húzogatás, de nem akadt. Végül egy ananászos gumikuki, egy szilikon és egy pufira jött egy pontyocska külső akadással, az persze nem akadt le. Új rekordom 6,2 kg-os. Reggel másik oldalunkon papa bedobta a botot és már húzta is ki a 15kg-os pontyot, szerencséje volt. Aztán csak késő délután jött neki a következő. Ő is mondta, hogy ennyire döglöttnek még nem látta ezt a tavat, hogy ilyen kevés kapás volt rajta. Persze, hogy akkor amikor mi mentünk, mikor máskor :((( Lehet érezték a 43 fokos melegfrontot...
    Szerintem még vissza fogunk ide térni. Ma mondta asszony, hogy egyik ismerőséék is ide járnak és kekszes pellettel 40 pontyot, ~300kg-ot fogtak egy nap.



Új hozzászólás Aktív témák