Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz Zola007 #20563 üzenetére

    Nézd meg a választékot a pecaboltokban a környékeden és ami bejön rendeld meg netről olcsóbban, hát úgy :P
    Mint olvastad mindenki másképpen vélekedik, leírom én hogyan szoktam botot választani, de a személyes feeling sokat nyom a latban, lehet te olyan botba szeretsz bele ami nekem nem jönne be. :)
    Szóval bothossz - felteszek rá egy orsót, megfogom ahogy dobáskor fognám, és megnézem meddig ér a bot. Én nem szeretem, ha túlnyúlik a könyökemen, mint írtam elakadok vele, a ruhámban meg a táskában, ha oldaltáska van rajtam bár mostanában egy ilyen táskával tolom, nagyon jó cucc.
    Azt, hogy hol a súlypontja meg úgy, mint egy matchbotnál is akár, felteszed az orsót amivel használni szeretnéd. és megnézed, hogy az orsótartótól merre van egyensúlyban. Ráállítod a mutatóujjadra és ahol beáll egyensúlyban ott van, így. Az a legjobb, ha minél közelebb van az orsóhoz. Ha sokkal előrébb van a súlypontja mint az orsó akkor orrnehéz és egy egész napi dobáláskor ha folyton lefele tekeri a kezed akkor bedöglik a csuklóm.

    (#20565): :Y 30-80g? Hova? Mit dobáljon azzal? 30g a bot alsó dobósúlya, állóvízen egy harcsás wobbler sincs akkora.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák