Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz gerii #20119 üzenetére

    annyi nincs szerencsére, helyi egyesületnél rákérdeztem: 6500ból náluk megvan a tagsági+állami jegy :K asszony is kedvet kapott közben, úgy néz ki szeptember10én megyünk együtt vizsgázni szarvasra, mert kecskeméten és a közelben nincs a közeljövőben vizsgaidőpont... utána már csak be kell vásárolni és mehetünk is :) kezdésnek szerintem akkor 1 spiccbot, 1 pergető, 2 úszós meg talán egy fenekező kell... ha sikerül a vizsga, foglaljuk is október 23-25-ig a szállást szentandráson, ahol már 2szer voltunk és most már direktbe horgászni megyünk... (nagyon klassz hely: akár 6 ember elfér, de igazából 4nek kényelmes... van légkondi nyárra, kandalló... fagyasztós hűtő, tv, tűzrakóhely, bogrács, saját stég, csónak, lengőteke, kiülős részek, gyerekeknek mászóka, csúszda, parkolási lehetőség, stbstb... 11-15ezer/nap a HÁZ + személyenként az ifa, szezontól függően... ahogy láttuk, csak izmosabb halakat nem fogott senki a környéken, de ha valaki a kikapcsolódásért megy, nem pedig mélytengeri szörnyeteget fogni, tuti jól elvan... mellesleg ott a szentandrási sörfőzde, ahol múlt héten 10ezreket otthagytunk, annyira jót főznek :D ...pár üveg black rose után már tuti nem stresszel az ember, hogy nincs kapás)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák