Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz kavboy #1504 üzenetére

    nemrég jöttem meg, úgyhogy tudok pár választ adni.:DDD
    a süllőzés kurva jól sikerült. fogtam 6ot:DDD
    sajna a fényképező nem volt nálam így a tóról sem csináltam képeket. tesómnál maradt, holnap reggel át kell mennem érte mert le akarom kapni a halakat. szépen fel vannak fűzve 2 szájbilincsre, marhajól néz ki;)

    a haverodnak meséld el ezt ha megint kérdi mennyivel jobb a feeder.
    kimentem olyan este fél 7 körül, körbenéztem találtam pár régi ismerőst kérdeztem hogy megy a hal. erre mondják hogy nagyon szarul reggel fél kilenc óta kint vannak aztán fogtak 2 pontyot meg 3 keszeget, na mondom fasza a végén még a csalihalakért is meg kell küzdenem. visszamegyek a kocsihoz mellettem ott pecázik egy faszi kérdem mezujs.
    aszondja nem esznek. 4 örája vannak kint és semmit nem fogtak.
    pff. mondom vazze ez qrva jól alakul... megyek megkeresem a tulajt, mondtam neki jönnék éjjeli süllőzésre. minden oké mehetek. már olyan 7 óra lehetett, kipakolok mint Döme Gábor:DDD még szerencse hogy a kocsival oda lehet állni a part mellé:DDD
    összeállítom a cuccosokat, kevertem egy kis dévérmixet. belövöm a két feedert egyikre kukoricát másikra csontit raktam. már előre beraktam a szákot a vízbe;)P bíztam a technikámban;) lestek rám a szomszédaim mit akar ez itt úgy se fog ma löszart se... 5 perc múlva kapás, másfeles ponty figyel a szákban:D utánna csontira dévér, majd kárász, aztá megint egy potyka befigyelt, de mivel a múltkor már eléggé leéltem ez az előkét meg is tépte. gyorsan felbaszom rá a másikat. fogok még vagy 5 tenyeres dévért meg kárászt. aztán megint egy pontyot. épp gondolkodom miről beszélnek ezek itt hogy niss kapás, mikor odalép az egyik hogy mire jöttek a potykák. mondom egyik kukoricai másik kettő meg csontira. jah ők is ezzel horgásznak... há mondom ez van. persze mindegyik dióverővel volt, meg a ritka kapások miatt feléről le is csúsztak. gondolom lehetett vagy 1/0ás horguk nekem meg 14es:D
    nah aztán kezdett esteledni fogtam egy kárászt mondom akkor már beverek egyet süllőre úgyhogy a hosszabb feeder ki. táskába be. halszeletet csinál, ultrabaitozik süllőzőt belő:DDD
    közben még fogtam 3 tenyeres dévért. aztá már tényleg sötétedett gondoltam dobálok kicsit a pergetővel csak úgy pröbaképpen. aztán egy utolsó kárászra még gyorsan beraktam a kisebbik feedert, fotam is egyet épp gumizom össze mikor kapás van a süllőzőn. mondom vááá ezért jöttem király:DDD meg is fogtam olyan 30 centis forma. mondom jó lesz ez nekem. holnap sütve:DDD
    visszaraktam a feedert a táskába bedobom a süllőzőt, épp csalizom a másikat is mikor megint kapás bevágok frankón akad 40es süllő az eredmény:DDD na mondom ez negyon király lesz ha így megy tovább. bedobom mindegyiket ilyan fél öra múlva kapás,bevágok, akad de egyszer csak qrva keményen hajlik a bot mondom mija franc ez? akadö, nem is tudtam hogy ott van ilyen. pff. mindegy süllő nincs meg. fél öra múlva ismét meg is lett. aztán félöránként még 2. mondom van 5 ennyi lassan elég is lesz. pakolások össze fent vagyok a kocsinál megint kapás, ugrok vissza egy szép 40centis az eredmény. örülök mint a pitsa. összepakol irány haza.
    beraktam őket egy hordóba jó hideg a víz csak nem romlik meg szerintem reggelig. egypár már nem élt de azért a többi még csapkolódott.
    a pontyokat, meg a többit visszaengedtem.
    szal a lényeg hogy a megfelelő módszerrel, helyen és etetőanyaggal azért lehet fogni akkor is ha másnak nemigen megy:D

    délelőtt majd linkelek képeket a zsákmányról
    a tóról majd legközelebb

    [Szerkesztve]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák