Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz ruti #2713 üzenetére

    csapatépítésre felesleges lett volna nagyobb nevet hozni, esetleg egy Golovin kategóriás külföldiben gondolkodni,
    féltem utóbbitól, mert előszeretettel gondolkodnak külföldiek igazolásán Vácon...

    Jah, csakhogy szvsz nem szabadna hosszútávú csapatépítésben gondolkodni. Semmi garancia nincs arra, hogy az ifik, juniorok, felnőve jó felnőtt játékosok lesznek. 10-ből max. 2 lesz meghatározó felnőtt szinten is -azokat meg jól elviszik mások, lásd Mészáros Rea. Ezen túlmenően, bár nem rajongok Golovinért, ő már azért letett valamit az asztalra, felnőtt szinten is, ellentétben OK-val.

    az őszi sorsolás elején kellett volna pontot gyűjteni, nem most, az tény...na de majd tavasszal

    Ez a majd tavasszal, lassan olyan lesz nálunk, mint Győrben volt a "majd jövőre" (mármint BL-győzelem).
    Az a nagy b*dös helyzet, hogy NA első éve óta, ha jól tévedek, minden tavasszal rosszabbul szerepeltünk, mint ősszel. Az meg már elég régen volt...:(

    ha már bértömeg, akkor Tóth Timi fizuját se feledjük, azt a komoly összeget vajon akkor kikre osztották el?
    Kinga akkor még csikó bért kapott, jöttek az új külhoni igazolások, és szépen felemésztették?? de minek???

    Na ja. Ehhez nem igazán tudok mit hozzátenni. Max. annyit, hogy Klivinyire én sem építettem volna csapatot hosszú távon. Az alkata miatt soha az életben nem lesz univerzális (védekezni is tudó) játékos, és nem elég magas egy méretesebb fal átlövéséhez sem. Persze a jelenlegi kutyaütőkhöz képest óriási előrelépés lenne, ezen túlmenően mentálisan is erős, jó értelemben vett sztáralkat, így most különösen jól jönne - de ennek semmi realitása sincs.

    én nem is sejtem, Eráék mennyit és hogyan vehetnek ki, de lehet a Forever biznisz mellett már nincs is szükség rá
    (arról milyen nagy csönd lett ;] )

    Senkit sem érdekelne, hogy mennyit tesznek zsebre, ha jönnének az eredmények. De már egy ideje csak annyit látni, hogy épül le minden. Már az is megfordult a fejemben, hogy mostanában leginkább arra játszanak: minél több pénzt kivenni a csapatból, amíg lehet, amúgy Maglódi Lajos-módra...:(
    Jah, a Forever-es ürge is eltűnt, pedig még kb. egy éve elég aktív volt az indexes fórumon is...:D

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák