Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    válasz rudi #1969 üzenetére

    Thx.Jó hosszu történet lesz:D.Szal vettem egy GF 6600-at(Eagle).Ment minden jól,elkezdtem húzni a kártyát.520/650-en simán lement a 2005,minden teszt 5-ször,szal elég sokszor ment le hibátlanul.De a 2003 már 470-es GPU-nál lefagyott Mother Nature teszt alatt.De a 2005 sosem fagyott.Időközben kiderítették,hogy be lehet kapcsolni a sima 6600-nál a hőmérsékletmérést,mint a GT-nél.Szal tettem fel egy Eagle biost bekapcsolt hőfokméréssel.Minden jól ment,a hőfokmérés is oks volt,2005 simán lefutott 3-szor.De következő nap nekiállt fagyni a rendszer 520/650-en.Visszavettem 500-ra,ott is.Csak 450/650-en ment stabilan.Azóta,ha Coolbits-el megpróbálom 480 vagy fölé húzni a GPU-t,akkor lefagy a rendszer.Ha a memóriát teszem 700-ra,kiírja,hogy nem megfelelő,de nem fagy le.Csak a GPU-nál.Ezért gondoltam,hogy ki kéne próbálni egy ''érintetlen'' biost.De akinek volt módosítatlan bios,az dumpbiossal szedte le(az van meg nekem),azóta meg felülírta már a módosítottal.Ahogy néztem,eddig asszem 3 embernél okozott rosszabb tuningeredményt a hőfokmérés bekapcsolása.Azóta már ki is kapcsoltam,de nem változott semmi.Bocs,ha hosszu lettem volna.:B

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák