Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5381

    aktív tag

    válasz jjeahh #99556 üzenetére

    Én közel 30 évig bő ruházatot hordtam, mert nekem az volt a menő és emiatt az is volt a kényelmes. Idén kezdtem országútizni és kicsit kínosan éreztem magam az első pár utamon, mikor már a feszülős ruházatban voltam. De megszoktam, hogy az van rajtam és el kellett ismernem, hogy sokkal kényelmesebb, mint amit korábban a bő ruházatnál tapasztaltam. Pont, ahogy a futóknál.
    Az pedig hogy rádtapad, azt segíti elő, hogy az izzadság egyből a ruházat külső felületére kerüljön, ahonnan lefújja a menetszél, vagy csak leszárad. Az anyag és a szabás együttesen javítják a komfortot.
    Ha nálad nem számít annyira a tempó, próbáld váztáskákkal kiváltani a hátizsákot, mert rengeteget javít a komforton az is.
    Próbáld ki, hogy egyszer tényleg csak minimálisan szükséges dolgot viszel magaddal, mennyivel kényelmesebb úgy.
    Persze ha túrázásról van szó, főleg, ha hosszabbról, akkor cipekedni kell :D
    Neked szerintem simán jó valami buggy short, ha betétes nadrág kell. Fentre viszont javasolnék egy feszülősebb, kifejezetten biciklizésre tervezett mezt. Azok is 3 zsebbel segítik a cipekedést.

    [ Szerkesztve ]

  • pc360

    addikt

    válasz jjeahh #99556 üzenetére

    A dezodorról jut eszembe, itt lehet többeteknek is hasznára válik: szimpla timsó. Az jobb, mint bármelyik kemikália, és nem egy rákkeltő, pórustömítő szar. Sokáig semmi szaga nincs az embernek mellette. Illetve menet közben sem gáz újrakenni vele a hónaljat, vagy akár más területeket is. Nekem előtte Nivea kencefice volt, az volt még hasonlóan hatékony, viszont ki tudja milyen károkat okozva közben azzal éveken át...

    Ez a timsó cucc kapható a szokásos formában, így elég kényelmes használni, és rohadt sokáig elég. Én egy ilyet használok már sok hónapja.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák