Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HEAHEA

    tag

    válasz 5381 #98322 üzenetére

    Csak úgy érdekességképpen találtam ezt a gyártót, ahol van olyan termékükaminél lámpa+ computer egyben van: Shanren.
    Ugyancsak lámpa témában. Jelenleg egy BBB BLS-62 HighFocus lámpám van, de nem az igazi a rögzítés valamint a fényereje miatt sem. -=RelakS=- írtad, hogy a IQ Speed Premium stabilitása kormányon hagy kívánni valót maga után. Ennek ellenére szimpatikusnak tűnik a maga 10 órás üzemidejével 90 Luxon, valamint a szórásával. Ezt a videót néztem róla: [Busch & Müller IXON IQ Speed Premium Test ]. Valamint a hozzávaló akku sem olyan drága . A kb. 10 órás üzemidő az mennyire mérvadó? Nálad kb. mennyi volt?

    Nézelődök téliesebb bringás ruhákat hátha látok akciósan, olyan fagypont körüli hömérsékletig Nadrágban van tapasztalata valakinek a Craft ezen tíusával, vagy magával a márkával? Kesztyűben a Northwave Power 2 gel-t néztem, valamint a NW nadrágjait is. Ahogy olvastam érdemesebb az ilyen nadrágokból 1 számmal nagyobbat venni, mert mondjuk szoríthat combnál. Ezt tapasztaltam is egykor a LIDL-ös nadrágoknál, az M-es feszes folt combnál, az L-es meg olyan büggyös a betétnél, hogy csak na. Ha tudtok más márkát ajánlani azt is szívesen veszem.

Új hozzászólás Aktív témák