Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz #27813376 #94625 üzenetére

    Nekem ilyenem van Pfeffer, lehet nem gázspraym de mikor kipróbáltam nem tűnt sárgának, mindenesetre kutyák ellen készült, remélem nem csak elméletben, de jó lenne sosem fényt deríteni rá.

    (#94624) Örni

    Ennyire kínos szituban már én is voltam egyszer, igaz, ott még nem vettek teljesen körbe, de már kezdtem pánikolni, mikor füttyentett a pásztor és egyből elkushadtak. Mondjuk ennyi kutya ellen kb semmi nem véd meg, azóta annyira nem vagyok nyugodt ha juhokat látok.

    (#94630) IMIIKE1998
    Viszont az erdőn-mezőn való túrázgatást nem adnám fel csak ezért, az aszfalt számomra végtelenül unalmas.

    (#94627) Tufa_
    Nem írtad hogy pontosabban mire kellene. Ha csak dokumentálni akarod a tekerést, akkor mindkét kamera elég drága. Viszont ha ez nem akadály, akkor inkább a session 4v5, mert az kicsi, és szinte bárhova fel tudod pattintani, sok más helyzetben is hasznos, alapból vízálló, stb.

    Ha szeretnéd felvenni jó minőségben a túráidat leejtőzést stb, akkor csak a gopro, a yi ebben még mindig nem elég király, nem kezeli elég jól a rezgéseket. (session, sisakra rögzítve a legstabilabb)

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák