Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #88346 üzenetére

    Na, csak annyit kéne tudjon, hogy ne rezonáljon, könnyen induljon meg és legalább olyan puhán mozogjon mint a rugós Tora.

    Teasüti: Amúgy milyen kormányod, stucnid és markolatod van?
    Minden gyári saját márkás (Ideal).
    Szerintem mielött ilyen költségekbe vered magad, előtte cseréljetek kormányt és markolatot - vagy telót - a cimbivel és lehet meglepődnél!
    Én is gondoltam erre, de a haver nagyon félti a montiját, meg gariban van, nem akarja megbontani... szal szó sem lehet arról, hogy ideadja pl. a telóját :D
    Pl egy szivacs markolat okozhat meglepetést. Enyémen az van és nem értem miféle rezonanciáról beszélsz.
    Amikor pattogtatom az első kereket úgy, hogy a kormányt nem engedem el, amikor a kerék a levegőben van szemmel láthatóan minden pattogtatás után egy ideig a teló alja reszket... ezt érzem terepen is, berázza a kormányt és amúgy enyhén az egész vázat, tehát minden csak nem merev. Fura módon a gagyibb vékonyabb suntour merevebb... Amikor lockolva van akkor elég merev a Tora is.. Szerintem ezen egy markolat nem segít és amúgy a jelenlegi egész kényelmes.
    Fejcsapágy hézagja megfelelő?
    Nem tudom, laikusként még nem mertem szétszedni :D
    Villa kotyogás mekkora? A keréktengely elég feszes?
    Nem kotyog semmi, a keréktengely feszes :K
    Stucni csavarok feszesek, előírt nyomaték megvan?
    Ma meghúztam mindegyiket (bár eddig is feszesek voltak), nyomaték nem tudom... nincs nyomatékkulcsom... vagy mi :B. Érdemes lenne venni?
    Jah és kesztyűt használsz?
    :K
    Guminyomás?
    Na ezt nem tudom, viszonylag keményre van fújva, de tegnap megjött a Presta - Shrader átalakító és hétvégén felfújom kényelmesebbre, hátha :R

    Hasaggymeg: Igen, ez volt a gond, mármint ezért szuszogott :R , bár a szuszogást leszámítva nem változott semmi, pedig totál elfordítottam a pöcköt másik oldalra koppanásig :F

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák