Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Pttypang #55785 üzenetére

    Félreértesz mint írtam már, kezdőnek én is inkább az újat javaslom. A szakértelem hiánya komoly negatívum ha használt bringa szóba kerül. De legalább is mindenképpen kockázat.
    Persze relatív, hogy mi számít komolyabb használatnak. Nem azt mondtam, hogy fölöslegesen drága bringákat kell venni, soha nem szoktam fölöslegesen drágát ajánlani. Ha az üzletbe eladok valakinek egy számára fölöslegesen drága bringát, akkor joggal érezheti magát átverve az illető, ugyan úgy mintha valami gagyit sóztam volna rá. Erre mindig figyelek. :) Az ésszerűség és a lehetőségek határán belül, a felhasználást figyelembe véve a legmegfelelőbbet szoktam ajánlani mindig, itt a fórumban is. Ezt nem muszáj megfogadni, egy javaslat a részemről.
    Még szerencsére senki nem jött oda hozzám azzal, hogy elégedetlen lett volna azzal amit ajánlottam neki. :)
    Meg lehet venni a legolcsóbb dekás új bringákat is, csak nem érdemes abban a hitben ringatni magunkat, hogy most vettünk egy jó bringát, mert meglepetések érhetnek. Akkor inkább tényleg valami normálisabb minőségű, jó állapotú használtat érdemes vadászni, vagy drágábban újat.

    Because: Persze, igen, ebben az esetben igaz. Nekem is 3 bringám van. :) Bár egyik sem az a kategória amit bárhol is otthagynék. De most ez mindegy is, az alap, hogy fűtött, fedett helyen érdemes a kerékpárokat tárolni. Ennek hiányában valóban elég ha tartunk valami csótányt, amit nem sajnálunk. :) Én is a több bringának a híve vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák