Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XenHai

    senior tag

    válasz jjeahh #291681 üzenetére

    Első beállítások első észrevételek , szerintem nagyon egybe van az app kifejezetten tetszik. Felület testre szabás csillagos 5 -ös. Gyárilag rajta van az oldalról letölthető térképek. Stravaval össze lőttem és komoot is . igpsport appól közvetelen rá lehet tölteni a komoot alatt lévő planed ridokat.
    Apr 17, rendelés ma érkezett ali BikeGPS Store - ból .

    [ Szerkesztve ]

  • krono.

    tag

    válasz jjeahh #291681 üzenetére

    Erről én is tudok pár szót mondani, kb 200 kilométert mentem vele. Én a mellé járó cadence és speed sensort is megvettem, úgy használom.

    Korábban nem volt semmilyen computerem, úgyhogy hasonlítani máshoz sajnos nem tudom. Nagyon jól testreszabható a layout, meglepően jó alkalmazást adnak hozzá, szépen syncelget is, menet közben üzeneteket, értesítéseket megkapom. Navigációt még nem próbáltam, csak feltöltöttem rá egy gpx-et, nem volt a világ vége mobilról átküldeni rá.

    Ami kicsit negatív, hogy 1-1 másodpercre sajnos ledobálja nekem a gpst (nem túl gyakran, de elég alkalommal, hogy szemet szúrjon), és furcsamód ilyenkor a sebességet is beejti 0-ra, így őszintén annyira nem értem minek a speed sensor. Utóbbival pedig annyi negatívum van, hogy mondjuk ha rázós gravelen megyek, akkor néha bedobja, hogy új kerékátmérőt érzékel, akarom-e frissíteni, aztán ha frissítem akkor sokszor utána az aszfalton megint újat érzékel. Az auto-detect kikapcsolható, és akkor nincs belőle baj.
    A cadence szenzor szépen teszi a dolgát.

    Az auto-pause legtöbbször viszonylag gyorsan reagál, azt vettem észre talán elindulásnál használja a speed sensort, mert ha elemelem az első kereket és úgy megyek pár lépést, akkor nem indul el, viszont ha forog a kerék akkor szinte azonnal.

    Strava sync az igpsport appon keresztül megy, kell egy account az alkalmazáshoz, és azt hozzákötni a stravahoz. Ami negatívum, hogy így van egy ilyen igpsport publikus fiók is, ha meg privátra vannak állítva azon a rideok, akkor pedig stravara nem synceli, szívtam is vele, hogy utólag újrasynceljem.

    Akksi ideje is korrektnek tűnik, én 30 és 50-60km-es karikákat szoktam menni vele, legutóbb asszem olyan 120km után 90%-ról 20%-ra esett, ebbe beleértve, hogy a bringázáson kívül pihenők, stb alatt sem pauseoltam kézzel, és nem is kapcsoltam ki, a fényerő pedig olyan 60% lehet, amivel szerintem simán olvasható, és a battery saver módot sem használtam.

    Összességében kellemes kis kütyünek gondolom, mivel árában nem nagyon van bármi hasonló funkcionalitással, így szerintem az apróságai ellenére is megérős.

Új hozzászólás Aktív témák