Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz ZolkoW #272905 üzenetére

    Ez a legkényesebb NRC, én mégis ezt szeretem a legjobban :DDD . Mivel nincs keret, nincs ami megakadályozza, hogy feltold a homlokadig koppanásig és akkor full izzadtságnyomos lesz. Amúgy is gyakran kell törölgetni, kb. minden tekerés előtt, a keretes verziót pl. elég 2 hetente. Van a topikban olyan user, aki emiatt nem használja, mert neki macera, én 2-3 tekerés után megszoktam, hogy nem szabad koppig feltolni a fejemre, most meg egy haverom is ilyent használ, szerinte egyáltalán nem macera, mert ő sosem tol fel semmilyen szemüveget koppig. Remélem neked beválik majd. Amúgy ezt leszámítva nagyon fasza, könnyű, állítható az orrnyereg és nincs keret ami bezavarna a látótérbe. Arról majd beszámolhatsz esetleg, hogy a lencsét mennyire nehéz cserélni, mert én 1 darab fotochromatikus lencsével vettem, ami gyárilag már benne volt, így nem kellett cserélgetnem. A keretes verzióból brutál nehéz kifeszegetni. Ja ami még feltűnt, hogy a keret hiánya miatt mintha jobban be tud sötétedni a lencse, mint a keretes verzióban, érdekes.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák