Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz IzI #262353 üzenetére

    Meg lehet nézni élőben is, csak M/L van a bemutatótermükben, meg a kereskedőknél is. XS sehol nincs, így sok értelmét nem láttam. A stucni kicsit fura, egyedi a stucnikupak rajta, ami annyira nem jön be, mert van SP Connect stucnikupakos telefontartóm, amit használni akarok. De legfeljebb lecserélem a stucnit, az olcsóbb, mint a hidraulikus fék csere.

    Egyébként meg erre is él a 14 nap elállás, nem tetszik, küldik érte a futárt. De nyilván ez nekem se célom 2 hónap várakozás után.

    Amúgy meg már elutaltam a foglalót is, szóval, aki ezek után kerékpárokat linkel nekem, ami jobb vásár lett volna, az b**i :DDD

    .LnB: ez már fultonnál a sokadik tipikus esete annak, hogy a bringának kellene jónak lennie, utána jöhet az öltözködés. Az meg végképp érthetetlen, hogy ő ült is a Meridán, meg máson is, amiért utazott vagy 2-2,5 órát, s ezek után még mindig a Csepellel szórakozik. De ő már csak ilyen, amit a fejébe vesz... s következnek rendszerint a testrész-problémák :O ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák