Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz varsam #252455 üzenetére

    Köszönöm! :)

    Bakonyi gyerek vagyok, Zirc és környékén szoktam többnyire bringázni, vagy ha időm engedi átszoktam tekerni Eplénybe, illetve a nevesebb kilátókat szoktam meglátogatni.
    Durolux: a tengelyrögzítést leszámítva nekem tetszik. Kicsit agyf@sz a megoldás, őszintén szólva bizalmatlanul is álltam hozzá eleinte, hogy ez nem fog-e kicsatolni menet közben, de szerencsére ilyenre még nem volt példa. A sok állíthatóság nagy újdonság, még egyik villám sem volt ezelőtt ennyire testreszabható. A mozgása a sima chargeres Lyrik után lényegesen jobban tetszik, a Lyriket nem tudtam sehogy sem beállítani megfelelően - ha sok volt a SAG, akkor finoman indult meg, de nem volt mid stroke support / ha kevés volt a SAG, akkor rázott, nem indult meg olyan könnyen, de jó volt a mid stroke support. Most azzal megy a küzdés, hogy a hátsó tagot is betudjam hasonlóra hangolni, de sajnos nem igazán sikerül. Ugyan az a probléma, mint a Lyrikkel volt, szóval vagy kellene nézzek olyan tagot, amin állítható az LSC/HSC, vagy rápróbálok a Suntour 3Air tagjára, hátha jobb a karakterisztikája.

Új hozzászólás Aktív témák