Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz chubby2o6 #245684 üzenetére

    Ne foglalkozz ilyenekkel, csak viccelnek a fiúk. Nekem is csak a vastag markokatok jók, mert ha túl vékony akkor nekem elkezd fájni a kézfejem, vagy zsibbad. Mondjuk nekem XL-es kezem van, azaz XL vagy 10"-os kesztyű kell rá. Aki nálam alacsonyabb és kisebb a keze annak könnyebb.

    Egyébként mindenkinek vagyis majdnem mindenkinek van valami olyan alkatrész a gépén, ami a másiknak nem teszik. Nekem például van kitámasztó, bár nem szeretem. Sajnos kell a városban, ha A-ból B-be megyek és nem sport céllal tekerek. De például nem tetszik semmi a biciklire aggatható cucc. Se sárvédő, se nyeregtáska, se láncvédő, se semmi. Az első váltó elhagyása is nagyrészt egyszerűsítő dolog, azon kívül, hogy nem nagyon használtam. Könnyebb tisztítani a vázat nélküle, az első váltót sem nagyon lehet leszerelés nélkül nomálisan megtisztítani. Nem volt hülye aki kitalálta, hogy fölösleges sallang a dupla/tripla hajtómű, váltó és váltókar. Súlyról nem is beszélve. Kíváncsi leszek hány kiló fogyás lesz az nekem ha ezeket leszedem róla. A Funn amúgy is könnyűnek számít a kategóriában.

    [ Szerkesztve ]

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz chubby2o6 #245684 üzenetére

    Azt hittem érted a viccet és mondjuk viccesen bevallod, hogy te is egy mugli vagy (mint mi itt legtöbben)...erre te megsértődtél, hogy mugli kinézetű és csomagolású a markolatod. :U :D :R

    jjeahh...a Supacaz-t nem kell "belágyítani" mint az ESI-t. :F ...amúgy nagy kezem ellenére (11-es kesztyű) a legvékonyabb típust szeretem. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák