Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz ReFleXx #221724 üzenetére

    én simán elvagyok outin is az 1x10 1x11-es váltással. nincs akkora emelkedő elérhető közelben, amin ne tudnék feltekerni 46/28-al (ami van, azt meg kihagyom :B )

    szóval ha nem tervezel nagyon emelkedős túrákat, elég lehet elől egy lánctányér.

    (#221725) John Rose: "elmentem Devecserig és onnan Sümeg felől betekertem" ez volt múlt vasárnap :) pontosabban Sümegről Zeg felé jöttem továb, de Kisgörbőn is többször voltam már.

    [ Szerkesztve ]

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz ReFleXx #221724 üzenetére

    Sok netes és egyéb számlálón ki lehet számolni elég lessz-e neked.

    Because... +1, a lefele a gravitáció dolga, nekem legyen elég feltekerni. 🤭... amúgy lefele csakis azért tekerek néha bele, hogy lássam milyen az 50hm/h a kijelzőn. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • parandroid

    nagyúr

    válasz ReFleXx #221724 üzenetére

    Most értem haza a próbamenetről az 1x (elöl 32 fog) cross trekkinggel, mert megkapta a 32-es Conti Contact Speedeket az eddigi 37-esek helyett. Fazit: fasza lesz ez, bár nem 16 kmph-s szembeszélben kellett volna próbálni. Így pont jó a váltás,
    szépen ki lehet használni. Ha szélcsend lett volna, vagy van annyi eszem, hogy a másik irányban megyek, akkor necces, a 11/32, főleg ezzel a gumival már aszfalton nagyon hamar el tud fogyni. Kb 34-35 kmph-ig tudsz beletekerni, de akkor már 90 fölötti a csapásszám. Nem arra való, na. Gondolkoztam én is, hogy minek nekem a crosser, aztán rászaladtam egy graveles szakaszra, meg átpattogtam a gyökerektől feltúrt részeken, persze előtte gondosan kioldott telóval, és mindjárt egyértelmű lett a válasz. Városban közlekedve ugyancsak. Jelenleg ezzel a bringával kb 75-80%-ban le van zárva nekem a teló elöl, a maradék időszakban viszont igen jól tud jönni. Kicsit fura persze, mert az utóbbi időben elég sokat országútiztam, de ez az 5 barra fújt, aszfaltos 32-es szerintem jó lesz rajta, még ha a terepképességei erősen a nullához is konvergálnak. Direkt bementem ma erdőbe is vele, kioldott telóval, 25 körüli tempóval még ok. Valszeg 1-1,5 barral alacsonyabb nyomáson elég használható lenne még, de az meg aszfalton kevés.

    Ja, 30 fokban indultam 10-kor, 36,5-ben értem haza délben, most ülök egy kád hideg vízben, 2 liter folyadék után, és csendben gőzölgök. :DDD

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák