Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz MPowerPH #206635 üzenetére

    Akár már 30-as tempó is bőven elég, ha nagyon hirtelen történik a baleset és nincs időd lerakni a kezed vagy csak simán jól esni.
    Ahogy írtad a vízzel teli gödör nagyon aljas tud lenni, a vizes sin is könnyen lefektet, de adott már hamis biztonságérzetet ónos eső után egy sima út is. Az autók ott már nagyjából letakarították a szakaszt és már úgy voltam vele hogy oké nincs itt semmi dráma. Aztán elérkeztem ahhoz a ponthoz ahol a járdára kellett felmennem. Centire pontosan meg tudtam mondani hol kezdődött a járda. Ahol pofáraestem :C
    Szaladt már át előttem lefelé 70-es tempónál valami mókusféle. Piszok mázlim volt hogy nem kaptam el...
    Egy első kerék defekt is roppant kellemetlen tud lenni, de akár simán iderakható valami nagyobb bogárral való ütközés vagy bármi hirtelen dolog.
    Addig tulajdonképpen bele sem gondol az ember amíg a baj meg nem történik, az meg 1 pillanat alatt bekövetkezhet...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MPowerPH #206635 üzenetére

    Azért durva, hogy milyen baleseteitek voltak és hogy ezután is tekertek.
    Én poros száraz nyomvájúkon estem el a legtöbbször, most a Maxxisokkal szerencsére már nem csúsznak annyira, de azért még mindíg félek tőlük :D .

    #206643 Segal: tavasszal 26km/h-nál (egy lejtőn akkor kezdtem gyorsulni) a haverom meg akart előzni, összeakadtunk és elrepültünk. Már ekkora sebesség elég volt ahhoz, hogy a haver fékkarja letörjön, a hátát összevarrták, nekem meg lett egy rakás csúnya horzsolásom, egy borda repedésem és a fejemet nagyon odab*sztam, szerencsére a sisak nagyjából megvédett, csak a tarkóm vérzett és fájt egy hétig. De most szeptemberben egy haverom 0km/h-nál esett hasra úgy, hogy az első kerékben nyolcas lett és a bordája elrepedt :DDD . Egyszerűen felült a bringára, el akart indulni, aztán átrepült a kormányon :D .

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák