Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sped

    aktív tag

    válasz jjeahh #142911 üzenetére

    Érdekes ez, én se iszok sokat.
    80 km-es körön (3,5 óra) viszek magammal egy tele 7 decis kulacsot, de amikor 35 km-nél megállok friss vizet venni benzinkútnál, a kulacs fele még megvan, de ihatatlan meleg ezért azt magamra meg a földre locsolom. Mire újra elindulok, megiszok 3-4 deci vizet a többi a kulacsba de annak a nagy részét meg hazaviszem. Ha nagyon meleg van, akkor kb. fél literrel több fogy, de akkor is a vége felé, úgy 2,5-3 óránál esik jól a folyadék addig csak azért iszok mert tudom hogy kéne. Hazaérve se vagyok igazán szomjas, és semmi bajom nincs. Na gondolom ez majd 10 év múlva nem így lesz. :D De rendesen tempót megyek, hegyet mászok, tehát nem lötyögős a tempó. Most tervezem feltolni a távot 110 km-re, már megvan az útvonal, csak eddig az időjárás nem volt közreműködő vagy pont más dolgom volt (nekem csak a hétvége jöhet szóba, home office-ból lelkiismeret furdalásom lenne elmenni 4 órát tekerni napközben, még akkor is, ha utólag ledolgoznám... :B ). Itt valszeg kétszer állok meg mert minek két kulacs, úgyis felmelegszik mindegyikben a lé mire meginnám.

    IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

Új hozzászólás Aktív témák