Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #137892 üzenetére

    A gyorsszár tud ilyent csinálni,én ha hátrányát kellene felhozzam,talán ez az egy lenne.Sem merevségben,sem tárcsafék cincogásban nincs bajom vele,de olyan volt,hogy nem kellőképpen meghúzott,vagy éppen agyonbikázott hátsó kerék reccsent 1-1 éleset extrém terhelésnél.
    Van itt egy Hadak útja nevű erdei út,mely helyenként hegyes sziklakőtörmelékkel van kirakva,egyszer aztán hallottam/éreztem a felni ütését,és mire átvillant agyamon,hogy csak felütés ne legyen,már éreztem/hallottam a hátsó gumi leeresztett állapotát.Első felütéses defektem,eddig csak másét javítottam,így kíváncsiságból meg akartam nézni,de sem nem láttam,sem felfújni nem tudtam akkora nagy lehetett. :F ...betettem az újat és uzsgyi tovább,most már picit keményebbel és óvatosabban.Ha saccolnom kell 2 körül lehetett benne,én meg 2,5-öt fújtam a csere után.Nem mérem,de most ha hazamegyek rámérek,lássam.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák