Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz Mezga Aladár #118976 üzenetére

    A SixSixOne vagy a Bianchi pl. rossz márka? Nem feltétlen, de a kesztyűik tenyér része borzasztó, nemezszerű, foszló anyagból vannak (ahogy már a legtöbb bringamárkának) bőr és egyéb normálisabb anyagok helyett. Töröm a dolgokat, de most egy sima kesztyűről beszélünk. Az, hogy egy, vagy max két évszakot bír ki, az nem normális. Gondolom, te sem egész évben hordod a hosszú kesztyűket, így ugyanarról a tartósságról (vagyis annak hiányáról) beszélünk.

    Ez pár éve még nem volt annyira téma, nekem is voltak tartósabb darabjaim, pl. pont Bianchi-ból, aztán váltottak ők is erre az ótvar, és gondolom lehető legolcsóbb anyagra. Az a röhej, hogy valódi bőr stb. cuccot kapsz munkavédelmis márkákból fele/harmada annyiért, ezért próbálok egy kicsit változtatni a vásárlási szokásokon.

    Hasonlíts össze egy 10 ezer forintos téli kesztyűt pl. egy hasonló hidegre való, 4-5 ezerbe kerülő munkavédelmis pakolós, sofőr, vagy egyéb darabbal! Az utóbbiak sokkal minőségibb darabok, olyan varrással, ami nem fog elfoszlani a második évre, és ugyanolyan könnyű velük markolászni. Technológiában és anyagfelhasználásban sokkal előrébb járnak, míg a bringamárkáknál csak a design számít.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

  • Tomi_Sci

    őstag

    válasz Mezga Aladár #118976 üzenetére

    Nekem a Lidl-s kesztyüim pár hét alatt széthullottak, pedig csak aszfalton mentem vele, nem azzal simogattam a talajt az erdőben.

    Egyedül egy Ironclad kesztyüm birta sokáig, de az elég drága volt. Most inkább veszek Aliról egyet ezeröté' aztán ha elnyalok benne vagy ilyesmi, akkor kuka.

    Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

Új hozzászólás Aktív témák