Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ivana

    Ármester

    válasz Véreshurka #102535 üzenetére

    Nem vitatkozni akarok veled, csak további infóval szolgálni a kollegának :)

    1. Sima kontra bilinccsel megoldható ha nincs

    3. Ha szénacél akkor tanyabike legyen, az ilyen outinak kinéző szénacél szarok kolbász szinten lifegnek. Egy régi mátra hátsó háromszöge kb. 2cm x 1cm-es csövekből van, ezeknek 1cm x 1cm ami outiban ahol erős az anyag jó, szénacél esetén nem annyira.

    6. 630-al csak bikeboomos gagyikat szereltek, olyat max. 5000-ért vennék, ha annyiért nem lehetne megvenni tök jó tanyabikekokat.

    7. A lemezfékhíd szintén a kohó szökevény váz jele.

    Szvsz 32mm gumi alatt nem lehet biztonságosan menni kicsit hidegebb időben városban.

    [ Szerkesztve ]

  • Godimodi

    tag

    válasz Véreshurka #102535 üzenetére

    Köszönöm a válaszod! :R Először csak külön kijelölt bicikliúton közlekednék városon belül,tehát ilyen klasszik tanuló útvonalak,nem mennék ki országútra,csak később,ahogy írod városi használat lenne első körben csomag nélkül,városon kívül másodlagos.Ha minden igaz,65.000-ig el tudok menni árban és ilyen áron ezt néztem még.Ha jól olvastam akkor a Colombus Aelle váz CrMo,tűrhető váltók stb van rajta.A féket,egyebet ki tudom cserélni,ha gatya,az nem gond.Nem sokat találtam aminek a kormányán van a váltókar,ez így nekem szimpibb elsőre,a szarvkormány pedig gondolom városon belül az alacsonyabb tempók,sűrűbb megállások miatt nem annyira releváns, mint azon kívül.Sárvédőtartó szem nincs rajta ha jól látom,de szerintem eleinte biztosan annyira koca biciklis lennék hogy esőben,stb nem hajtanám,így ha ennyi negatívumot kell találnom,hát legyen.Ez a bringa szerintetek megéri azt a 10.000 forint többletköltséget?

    Ezen kívül aprón találtam még Csepel Royalt, de ez leírás alapján elég más ahhoz képest,ami a csepel oldalán fent van,gondolom nem véletlenül kerül ennyibe.Találtam még néhány a Bianchihoz hasonló bringát,de a bolt valamiféle garanciát vállal rá,ami vonzóbb.

    ############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

Új hozzászólás Aktív témák