Új hozzászólás Aktív témák

  • syler123

    veterán

    válasz #48525824 #53820 üzenetére

    Szerintem ezt a témát kb be is lehet fejezni. Belinkelted a videódat, mert te úgymond helyesnek tartod ezt a közlekedést, amit te képviselsz, sőt büszke vagy rá, gondolom azért is tetted be a videót. Ezzel itt kb senki sem ért egyet, nem fogja azt mondani hogy ez igen, csináld csak, jól tolod, csak így tovább. Persze mindegy is mit írna bárki is, te úgyis ilyen felelőtlenül fogsz közlekedni. Annyi biztos erre nem kell büszkének lenni, ilyen videót is általában olyan emberek linkelnek be, akinek feltűnési viszketegsége van :) Remélem nem sokan követik a példádat. Korábban említetted, hogy az autósok is idióta módjára közlekednek, még képet is tettél fel, ahol elég közel volt hozzád, ez már mindjárt azt jelenti, hogy neked is így kell eljárnod? Érdekes felfogás. Én is írtam korábban hogy leszorított egy autós az útról, ezzel én sem tudtam mit kezdeni, de attól még nem fogom én is ugyanezt tenni a városban. Sőt, amióta bringázok kb még türelmesebb vagyok a bringásokkal, amikor vezetek. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák