Új hozzászólás Aktív témák

  • razzorr

    őstag

    válasz SOAD19 #19658 üzenetére

    Én az ilyen barmok ellen kidolgoztam egy trükköt, úgy csinálok mintha nem tudnék biciklizni, vagy technikai problémám lenne, ide-oda rángatom a kormányt, mintha mindjárt nekimennék, ehhez persze jön a kétségbeesett arc, és máris futva menekülnek a majmok. Mondjuk 70%-ban bejön.

    Ismerem Debit, én is debreceni vagyok. Sajnos azt kell mondjam, hogy napi rendszerességgel akarnak elgázolni, vagy éppen csak "súrolni". Ha leszállok és áttolom a főbb zebrákon, akkor is jön az anyázás, meg a kanyarodó tahó autósok centizése. Hozzáteszem, hogy nagyon sokat autózok is, de az ami ebben a városban zajlik, nemcsak dühítő, hanem vérlázító.
    A legszebb,amikor tolom a bringát zebrán, kanyarodó csóka kicentiz, és odabök egy ilyet (miután leugattam), hogy "mi van köccsög, elestél? Majd akkor dumálj" Ilyenkor rendszerint felajánlok anyukájuknak egy kellemes fuvart vagy megkérdezem, hogy akar e kórházba kerülni,mert akkor félreállok és "elbeszélgetünk". Na ekkor szoktak nyusziként gázt adni.
    Sok tahó van ebben a városban és az a baj, hogy ezek gyalogosan kezdik a pályafutásukat és autóban végzik.

Új hozzászólás Aktív témák